Aktualności
Typer

26.02.2017

Podsumowanie LM17

Witam wszystkich fanatyków po zimowej przerwie. Za nami pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów. Mnóstwo emocji i pięnych meczów za nami, ale najpierw trochę o fazie grupowej.

Zwycięzcą z 235 punktami został absolutny debiutant KANAPKA, gratulacje wielkie za osiągnięty wynik. Wszystko dzięki bramce w 90 minucie w meczu Real - Borussia. Ta bramka wywróciła całą czołową klasyfikację. Drugie miejsce dla CHINAPAT, który długo prowadził, niestety dla niego  bramka Borussi spycha go w tabeli. Na trzecie miejsce wskoczył RAFAŁ AG, który również debiutuje w rozgrywkach LM. Super gratulacje. Dodam też, że bramka M.Reusa zepchneła z trzeciego na piąte miejsce zeszłorocznego zwycięzce SMOLARKA, także jak widzicie układ tabeli zmieniał się w ostatnich sekundach meczów. Emocji co nie miara, wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych wielkich wrażeń.
 Ok, przechodzimy do fazy pucharowej. Po długiej zimie z niecierpliwością wyczekiwaliśmy pierwszych meczów LM, spotkania czołowych drużyn w europie elektryzują zawsze i tak było też tym razem. Największa niespodzianka, może nie tyle samo zwycięstwo co jego rozmiary, mecz PSG -  Barcelona 4:0. Tylko jeden gracz punktuje na tym spotkaniu GOJAS 89 +3, dodam też, że nikt nie typował awansu PSG, co na dzień dzisiejszy wydaje się bardzo prawdopodobne. Dalej takie mecze jak Bayer - Atletico 2:4, Bayern - Arsenal 5:1 ( w sumie czy to niespodzianka???), a na koniec uczta w wykonaniu graczy Man. City i Monaco 5:3 (co to był za mecz !!!!).

TYPER PODSUMOWANIE:
 Mecz kolejki Real - Napoli 3:1 mamy aż pięć trafień maxa +12 CHINAPAT (to jego już drugie +12 za meczu kolejki !!!), KANAPKA, SMOLAREK, KRAMPA i BOLO. Brawo !!!. Jest jeszcze trafienie LECHU +9. Super typy.

+6

Dużo trafień mamy również w meczu Poto - Juventus 0:2. Tu sprawa awansu jest już chyba jasna. Trafiają za +6 KANAPKA, RAFAŁ AG, BURZA, TRENER SMOLAREK, GOJAS 89 i LAGUNA.